Loading the content... Loading depends on your connection speed!

No kāda vecuma ļaut bērnam braukt ar sniega dēli?

Gandrīz visiem bērniem ziema ir vismīļākais gadalaiks, jo īpaši, ja snieg sniegs. Tad ārā var spēlēt bezgalīgi ilgu laiku, un būs ļoti grūti izsaukt savu bērnu mājās. Vismīļākie izklaides veidi bērniem ziemā ir spēles ar sniega pikām, braukšana ar ragaviņām, slidošana, bērnu snovbords un daudzi citi, ko bērns spēj izdomāt. Lielākājai daļai ekspertu un treneru ir līdzīgs viedoklis, ka bērnu snovbords ir viens no visdrošākajiem sporta un atpūtas veidiem.

Tāpēc, vecums, no kura bērns var sākt braukt ar snovbordu, ir diezgan neliels – tikai septiņi gadi. Tiek uzskatīts, ka no šī vecuma balsta un kustību aparāts un bērna muskuļu attīstība ļauj viņam patstāvīgi un droši nostāvēt uz dēļa. Ja bērns grib, tad var sākt braukt ar snovbordu arī agrāk, bet, protams, pirms tam ir nepieciešama sagatavošanas apmācība. Bet nav tik svarīgi, no kāda vecuma bērns iesāks braukt ar snovbordu, un cik viņam būs gadu, bet vissvarīgākais ir lai viņš pats gribēja. Bez viņa vēlmes nebūs nekāda rezultāta, visticamāk, viņš visu darīs par spīti. Tāpēc nedrīkst piespiest savu bērnu un mocīt viņu. Viena no visveiksmīgākajiem motivācijam vienmēr ir bijusi cilvēka vēlme kaut ko izdarīt. Un ja tādas motivācijas nav, tad tas ir maz ticams, ka kaut kas izdosies , un vecumam šeit nebūs nozīmes.

Kam jāpievērš uzmanība izvēloties snovbordu

  • Bērna augums. Vissvarīgākais noteikums: snovbordam jāatbilst bērnu augumam, tāpēc par iegādi snovbordu ka būs par lielu, bet derēs pēc pāris gadiem, nevar būt jautājumu. Pārāk garš dēlis sagādās daudz neērtību jūsu mazam snovbordistam, un var vispār pazust vēlme braukt ar to. Ideāli, ja vertikāli stāvošais dēlis ir nedaudz virs bērna zoda līmeņa.
  • Bērna svars. Bērnam ar mazu svaru ir paredzēts mīkstais plastmasas snovbords. Cietie snovbordi ir paredzēti pieaugušiem snovbordistiem ar pieredzi vai pieredzējušiem pusaudžiem.
  • Bērna kājas izmērs. Pēda nedrīkst nokārties pār dēļa malu pat par 1cm, tāpēc jāizvēlās vajadzīga platuma snovbords, orientējoties uz kājas izmēru.

Atstāt komentāru