Loading the content... Loading depends on your connection speed!

ELAN

Uzņēmums Elan pelnīti tiek uzskatīts par vienu no labākajiem atpūtas un sporta produktu ražotāju un piegādātāju. Pirmo reizi tas parādījis sevi no labākās puses pirms vairāk nekā 60 gadiem. Tas ir, 1945. gadā, kad tas sāka ražot slēpošanas produkciju, kas pēc dažiem gadiem kļuva par vienu no populārākajiem visā pasaulē. Tieši četrdesmit gadus vēlāk, 1985. gadā, uzņēmums sāka tiešo snovbordu ražošanu. Gandrīz visi uzņēmuma izgudrojumi ir veltīti produktu tehniskajai attīstībai. Visai produkcijai ir raksturīgs progresīvs dizains. Tas tiek panākts ar unikālu pieeju šim procesam, kā arī izmantojot progresīvas tehnoloģijas. Starp citu, uzņēmuma produkcija ir izplatījies visā pasaulē.

Uzņēmuma pamata specializācija ziemas produkcijas ražošanā ir snovbordu un slēpju ražošana braukšanai kalnos. Uzņēmuma jūrniecības novirziens galvenokārt nodarbojas ar buru jahtu izgatavošanu un ražošanu. Elan Inventa – vadošais zīmols, kura rokās koncentrējas lielākā daļa ražotā inventāra sporta celtnēm. Būtībā, vislielākais uzņēmumu skaits, kas attiecas uz Elan, koncentrējas Eiropā. Slēpes un buru jahtas tiek ražoti Slovēnijā, bet snovborda inventārs – Austrijā.

Elan – vadošais slēpju un snovborda iekārtu ražotājs, jo īpaši dēļu ražotājs šim sporta veidam. Tas rekomendējis sevi tikai kā labākais ražotājs. Un sakarā ar to, ka parādījās jauna tehnoloģija WaveFlex Elan, kas ir kļuvusi par īstu sasniegumu šajā jomā, sākas jauna snovborda jomas attīstības stadija. Šī tehnoloģija ir tik izplatīta, ka uz tās pamata tagad tiek veidots gandrīz visa modeļu rinda. Turklāt uzņēmums ir saņēmis vairākas balvas, pateicoties šai tehnoloģijai. Tādējādi uzņēmumam piešķirtas šādas medaļas un balvas: ISPO 2006. Gada, Red Dot 2007. gadā, sudraba medaļa Designpreis 2008. Gadā, balva Plus X 2009. gadā, Red Dot 2010. gadā, balva Plus X 2010. gadā un Good Design prēmija 2010. gadā.

2011. gada sākumā Elan prezentēja publikai vēl vienu jaunumu, kas bija nosaukts par Amphibio. Šīm slēpēm īsā laika periodā tika piešķirtas šādas pazīstamas balvas: divas Red Dot, divas Plus X balvas un Disign Award. Starp citu, šādas balvas ir ļoti prestižas, tāpēc saņemot tās uzņēmumi pāriet pie sava jauna attīstības posma.
Zīmola galvenā priekšrocība ir tās ekoloģiskums. ELAN uzskata, ka viņi uzņemas pilnu atbildību par savas produkcijas kvalitāti, kā arī par pircēju veselību. Tā rezultātā, Elan samazināja kaitīgu izejvielu izmantošanu līdz minimumam . Turklāt tie uzskata, ka nedrīkst izmantot vielas, kas varētu kaitēt apkārtējai dabai. Elan – vienīgais slēpju ražotājs, kurš izpildījis visus ekoloģiskā standarta ISO 14001 prasības.

Atstāt komentāru