Loading the content... Loading depends on your connection speed!

Kā izvēlēties skrituļdēli?

skrituldelis area break dancer

Ja Jums rodas jautājums “Kā izvēlēties skrituļdēli?”, tad mēs varam uz to Jums atbildet!

  • Nekādā gadījumā nepērciet skrituļdēli nezināmas vietās. Tam ir jābūt augstas kvalitātes. Izvēloties skrituļdēli, jāpievērš sava uzmanība dēlim. Tas ir bojājumiem visvairāk pakļautā detaļa. Labs dēlis ir veidots no 7-9 kļavas kārtām.
  • Pievērsiet uzmanību platumam – 3-8 gadīgam bērnam ir piemērots dēlis ar aptuveni 15 cm lielu platumu. Pieredzējušiem un vecākiem bērniem, kam ir 7-12 gadi – aptuveni 20 cm. Standarta izmērs dēļiem kas ir piemēroti pieaugušajiem ir no 19 līdz 21.5 cm. Plats dēlis ir stabilāks. Tas ir piemērots ceļošanai lielos attālumos, trikiem augstumā. Braukšanai pa rampu ir arī labāk piemērots plats dēlis. Šaurāki un īsāki dēļi ir piemēroti stilam “Street”, ka ir piesātināts ar trikiem, kas jāveic ātri un precīzi. Protams, ir svarīgs arī jūsu kāju izmērs. Cilvēkam ar lielām kājām mazs dēlis vienkārši nederēs.
  • Dēļa garums gandrīz neietekmē braukšanas sarežģītību, tāpēc jūs varētu izvēlēties jebkuru garumu. Bērniem tas būs apmēram 50-51 cm, pusaudžiem – 60-70 cm, standarts pieaugušiem ir 78,5 cm (31 collas).
  • Ļoti maziem skeiteriem ražo mazus modeļus – mini skrituļdēļus.
  • Modeļu dizains var būt jebkurš! Izvēlieties to, kas jums patīk! Bet, visticamāk, intensīvu treniņu laikā, zīmējums saskrāpēsies un tiks izdzēsts jau pēc pāris mēnešiem.
  • Svarīga skrituļdēļa raksturīpašība ir riteņi. Cietie vai mīkstie. Mīkstie biežāk ir sastopami lētos skrituļdēļos. Braukt ar tiem pa izciļņiem ir viegli, jo tiem ir labāka satvere ar ceļu. Bet cietie riteņi ir daudz ātrāki. Profesionāli skeiteri izvēlās , protams, tikai cietos riteņus. Riteņa diametrs arī var būt dažāds. Tas arī ļoti ietekmē ātrumu un manevrēšanas spējas. Profesionāli dod priekšroku mazākiem riteņiem. Iesācējam vislabāk jāizvēlās normālas, vidējas cietības riteņus ar diametru 54 mm.

skrituldelis_shema_lv

Atstāt komentāru