Loading the content... Loading depends on your connection speed!

ELAN

Publicēts ar BernuSports / Publicēts Pārstāvētie zīmoli, Slēpošanas inventārs, Ziemas sports kategorijā | TEGI , , , , , , | Atstāt kommentāru

Uzņēmums Elan pelnīti tiek uzskatīts par vienu no labākajiem atpūtas un sporta produktu ražotāju un piegādātāju. Pirmo reizi tas parādījis sevi no labākās puses pirms vairāk nekā 60 gadiem. Tas ir, 1945. gadā, kad tas sāka ražot slēpošanas produkciju, kas pēc dažiem gadiem kļuva par vienu no populārākajiem visā pasaulē. Tieši četrdesmit gadus vēlāk, 1985. gadā, uzņēmums sāka tiešo snovbordu ražošanu. Gandrīz visi uzņēmuma izgudrojumi ir veltīti produktu tehniskajai attīstībai. Visai produkcijai ir raksturīgs progresīvs dizains. Tas tiek panākts ar unikālu pieeju šim procesam, kā arī izmantojot progresīvas tehnoloģijas. Starp citu, uzņēmuma produkcija ir izplatījies visā pasaulē.

LASĪT VAIRĀK

No kāda vecuma ļaut bērnam braukt ar sniega dēli?

Publicēts ar BernuSports / Publicēts Ziemas sports kategorijā | TEGI , , , , | Atstāt kommentāru

Gandrīz visiem bērniem ziema ir vismīļākais gadalaiks, jo īpaši, ja snieg sniegs. Tad ārā var spēlēt bezgalīgi ilgu laiku, un būs ļoti grūti izsaukt savu bērnu mājās. Vismīļākie izklaides veidi bērniem ziemā ir spēles ar sniega pikām, braukšana ar ragaviņām, slidošana, bērnu snovbords un daudzi citi, ko bērns spēj izdomāt. Lielākājai daļai ekspertu un treneru ir līdzīgs viedoklis, ka bērnu snovbords ir viens no visdrošākajiem sporta un atpūtas veidiem.

LASĪT VAIRĀK

Kādas ragavas dēr Jūsu bērnam?

Publicēts ar BernuSports / Publicēts Ragavas kategorijā | TEGI , , , , | Atstāt kommentāru

Vēsturnieki bija secinājuši, ka ir grūti atrast senāku transportlīdzekli nekā ragavas. Ragavas – tas ir pats izplatītākais senlaiku bez riteņu ratu veids. Ragavas parādījās ilgi pirms riteņiem, un tas nozīmē, ka daudz agrāk nekā klasiskie riteņu rati. Ragavu konstrukcija attīstījās no velkamām ragavām, ko izmantoja gan ziemeļu valstīs, gan arī dienvidu.

LASĪT VAIRĀK

STIGA

Publicēts ar BernuSports / Publicēts Pārstāvētie zīmoli kategorijā | TEGI , , | Atstāt kommentāru

Kompānija Stiga tika dibināta Zviedrijā 1934.gadā, kad 23.gadu vecs Stigs Helmkvists aizņēmās bankā 4 000 zviedru kronu, lai dibinātu kompāniju “Firma Fabriksprodukter”, kas vēlāk kļūs par STIGA AB. Viņa biznesa koncepcija bja sekojoša: “jauna produkcija ar labu dizainu un kvalitāti un reklāmas darbība, labāka, nekā mūsu konkurentiem.”

LASĪT VAIRĀK

Kalnu slēpju stiprinājumi

Publicēts ar BernuSports / Publicēts Slēpošanas inventārs kategorijā | TEGI , | Atstāt kommentāru

Prieks par to, ja esat uzskāpuši uz kalnu slēpēm, un apguvuši pirmās slēpošanas prasmes. Šoreiz nedaudz vairāk par slēpju tehnisko pusi.. Bez pareiza slēpju garuma, un slēpošanas zābaku izmēra, lieta kas ir ne mazāk svarīga, ir pareizi slēpju stiprinājumi.
Pēdējā laikā ražotāji cenšas slēpes komplektēt kopā ar stiprinājumiem, kas attiecīgi paredzēti visiem bērnu zābaku izmēriem, un tehniski pielāgoti gan bērnu, gan pieaugušo slēpošanas zābaku zoles standartiem.

LASĪT VAIRĀK

Polisport

Publicēts ar BernuSports / Publicēts Pārstāvētie zīmoli kategorijā | TEGI , , | Atstāt kommentāru

Polisport firmas aizsākums meklējams 1978 gadā, kad garāžā pašu rokām sākts strādāt pie mūžīgi lūzstošajām plastmasas detaļām- dubļusargiem motociklam.Iztērējot izejvielās tikai 90 eur, aizsākās Polisport stāsts, ražojot plastmasas izstrādājumus. BērnuSports pārstāv šo firmu bērnu sēdeklīšu un aizsargķiveru kategorijā, jo uzskatam, ka šobrīd tieši Polisport ražotie ir vislabākie kvalitātes un cenas attiecībā esošie sēdeklīši un ķiveres.

LASĪT VAIRĀK

Orbea

Publicēts ar BernuSports / Publicēts Pārstāvētie zīmoli kategorijā | TEGI , , , , | Atstāt kommentāru

Citējam Orbea:
”We’ve always looked at the future, evolving and taking up new challenges. Now we’re much more than just a factory of bikes: we’re style, freedom, escape and, of course, sport.”

Orbea ir Spāņu uzņēmums ar senām tradīcijām kopš 1840. gada, kad ģimenes uzņēmums zem nosaukuma Orbea Hermanos sāka nodarboties ieroču un remontam nepieciešamo instrumentu ražošanu.

LASĪT VAIRĀK

Galva ir tikai viena.

Publicēts ar BernuSports / Publicēts Drošība un veselība, Slēpošanas inventārs, Velosipēdi kategorijā | TEGI , , | Atstāt kommentāru

Aizsargķivere ir un paliks pats galvenais aizsargs jebkurā sportiskā aktivitātē, kā bērniem, tā pieaugušajiem. Mūsu ieteikums būtu radināt pie ķiveres savu atvasi jau no pirmajiem mēģinājumiem apgūt ko jaunu, vienalga, vai velo braukšana, slēpošana, vai kas cits. Būtiskākais aizsargķiveres izvēlē protams ir piemērotība attiecīgajai aktivitātei, un ķiveres atbilstība galvas izmēram. Vecāki protams vinemēr cenšas domāt un plānot visu bērnam nepieciešamo gadiem uz priekšu, bet kā jau dažreiz izsakos, atbilstošu inventāru nevaram nopirkt 2-3 gadus uz priekšu, jāizvēlas tāds, kas der, un ir nepieciešams šobrīd. Ķiveres nozīme šķiet nav jāskaidro nevienam, taču ne visi zin, un ir informēti par iespējamajām traumām, kas var rasties, lietojot aizsargķiveri, kura ir stipri pa lielu.

LASĪT VAIRĀK

Firma, būtiski?

Publicēts ar BernuSports / Publicēts Bērnu krēsliņi kategorijā | TEGI , , | Atstāt kommentāru

Latvijas tirgū atrodami vairaku ražotaju piedāvātie krēsliņi, taču no pieredzes varam apgalvot, ne visi ir pietiekami kvalitatīvi. Mēs paši nemaz Jums necentīsimies piedāvāt to, kur savus bērnus baidāmies sēdināt iekšā, tikai īsos vārdos pastāstīt par firmām, kuru produktus ir vērts izvēlēties.

LASĪT VAIRĀK

Bērnu krēsliņš, 3 vai 5 jostas?

Publicēts ar BernuSports / Publicēts Bērnu krēsliņi kategorijā | TEGI , | Atstāt kommentāru

Ja atbildēts ir jautājums par to, kur stiprināt bērnu krēsliņu, uz bagāžnieka, vai rāmja, otrs būtisks jautājums, uz kuru jāatbild, 5 vai 3 drošības jostas. Atbilde ir sekojoša, ja esat gatavi bērnu vizināt jau no brīža, kad viņš sācis tikko sēdēt, tad viennozīmīgi jāizvēlas sēdeklītis ar piecām jostām, jo tas teju izslēdz iespēju bērnam izkrist, vai izrāpties braucot no sēdeklīša.

LASĪT VAIRĀK

Slēpju garums

Publicēts ar BernuSports / Publicēts Slēpošanas inventārs kategorijā | TEGI , , | Atstāt kommentāru

Šķiet slēpju garums ir viena no vecākiem visnepatīkamajākām tēmām par kuru jārunā ziemas sezonai sākoties, jo mūsu bērni pa garo vasaru parasti izstiepjas tik daudz, ka iepriekšējā gadā sarūpētās slēpes ziemas sākumā  ir par īsu.

Īsāk sakot, slēpes tiek mērītas attiecībā pret bērna augumu, slēpju garumam būtu jābūt apmēram 10-15 cm zem auguma. Attiecīgi, ja tikai sākam slēpot, kādi 15 cm zem auguma, ja slēpojam jau ne pirmo sezonu, slēpes var būt līdz degunam, vai 10 cm zem auguma.

LASĪT VAIRĀK

Pareizs zābaku izmērs

Publicēts ar BernuSports / Publicēts Slēpošanas inventārs kategorijā | TEGI , , | Atstāt kommentāru

Visprecīzākais veids, kā iegādāties atbilstoša izmēra zābakus, ir nevis censties ar kalkulātoru izrēķināt EU izmēru uz US un atpakaļ, vai vēl savādāk censties šo procesu sarežģīt, bat gan precīzi nomērīt bērna pēdas garumu, un iegādāties apmēram vienu centimetru lielākus zābakus, jo zābaku izmērs slēpjzābakiem, snovborda zābakiem, skrituļslidām u.c. principā vienmēr tiek norādīts arī centimetros, kas vienmēr arī atbilst izmēram ”dzīvē”. Mērīšana notiek sekojoši, noliekam bērna kājas papēdi pie vertikālas virsmas, sienas, durvīm, un attiecīgi izmēram attālumu no vertikālās virsmas, līdz pirkstu galiem.

LASĪT VAIRĀK

Uz rāmja, vai bagāžnieka?

Publicēts ar BernuSports / Publicēts Bērnu krēsliņi kategorijā | TEGI , , | Atstāt kommentāru

Šis ir viens no vispopulārākajiem jautājumiem, uz kuru nākas atbildēt ik pavasari, kad vecāki sāk domāt par savu atvašu vizināšanu ar velosipēdu. Ar vizināšanu arī šis jautājums gandrīz ir atbildēts, jo pamatā tomēr mēs bērnus vizinam, pa vietām, kas mums, un bērnam varētu šķist interesantas, un tas ar reizē nozīmē salīdzinoši nelīdzenus ceļus, mežus, takas u.c. Šajā gadījumā labāks protams būs uz rāmja stiprināmais, jo padara braucienu bērnam ērtāku, un komfortablāku. Otra galvenā priekšrocība uz rāmja stiprinājamiem sēdeklīšiem ir tā, ka populārākie ražotāji piedāvā atsevišķus stiprinājumus, kas ļauj vienu sēdeklīti izmantot ar vairākiem velosipēdiem, nepārskrūvējot pašu stiprinājumu.

LASĪT VAIRĀK